moje BAŁKANY

Konkurs zakończony.

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: STAMBUŁ

Spośród nadesłanych odpowiedzi, a było ich naprawdę bardzo dużo, wylosowaliśmy zwycięzców, którzy otrzymują następujące przewodniki:

Robert Domurad - Chorwacja
Zuzanna etc. - Turcja
Magdalena Konsek - Grecja
Agnieszka Łopacka - Bułgaria

Potwierdzenie wygranej zostanie wysłane mailem a nagrody pocztą w najbliższych dniach.

Dla zwycięzców: GRATULACJE!
Dla pozostałych uczestników: PODZIĘKOWANIA za udział w konkursie :-)
Dla wszystkich: zaproszenie do odwiedzania stron mojeBALKANY.pl oraz udziału w kolejnych konkursach. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach (zwykle raz w miesiącu) zapisz się na bałkański newsletter lub przyłącz się do grona fanów na Facebooku (przycisk u dołu strony).


Za oknami coraz więcej słońca a słupki rtęci w termometrach coraz śmielej wznoszą się na wyższe poziomy. To znak, że wiosna już tuż tuż... więc może już czas zacząć planować wakacyjne eskapady? Jeśli tak, to warto zacząć od dobrego przewodnika. W naszym wiosennym konkursie nagrody funduje BERLITZ, wydawca przewodników ilustrowanych.

Oferta wydawnictwa Berlitz

Tym razem do rozlosowania mamy aż cztery przewodniki!
Więcej o każdym (w tym podgląd fragmentów) po kliknięciu w okładkę.

BERLITZ przewodnik ilustrowany Bułgaria BERLITZ przewodnik ilustrowany Chorwacja BERLITZ przewodnik ilustrowany Grecja BERLITZ przewodnik ilustrowany Turcja

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy odpowiedzieć na jedno pytanie:

W jakim bałkańskim mieście znajduje się Bazylika Hagia Sophia?

Odpowiedzi należy przesyłać za pomocą naszego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: mojebalkany@wp.pl z dopiskiem "Konkurs wiosenny" w temacie wiadomości. Termin na przesyłanie odpowiedzi upływa 03.05.2011r. Losowanie nagród odbędzie się w pierwszym tygodniu maja.

Dane osób zgłaszających się do konkursu zostaną wykorzystane wyłącznie do celów realizacji konkursu: losowania oraz wysyłki nagród (nie będą wykorzystywane do wysyłania niezamówionej korespondencji, nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom, nie będą przechowywane w żadnej bazie danych).

Polecamy: bałkańskie rytmy! podróżuj bezpiecznie! Gdzie pojechać na Bałkany? Bośnia i Hercegowina Chorwacja