moje BAŁKANY

Konkurs zakończony.

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: "Czas Cyganów", a w oryginale "Дом за вешање" / "Dom za vešanje".

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosowaliśmy zwycięzców, którzy otrzymujątrzy zestawy (chorwackie + greckie + tureckie) rozmówek z przewodnikami!

Zwycięzcami zostali:

Monika Suszek
Grzegorz Mroczka
Grzegorz Kamiński

Potwierdzenie wygranej oraz sposób odbioru nagrody zostaną wysłane mailem.

Dla zwycięzców: GRATULACJE!
Dla pozostałych uczestników: PODZIĘKOWANIA za udział w konkursie :-)
Dla wszystkich: zaproszenie do odwiedzania stron mojeBALKANY.pl oraz udziału w kolejnych konkursach. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach (zwykle raz w miesiącu) zapisz się na bałkański newsletter lub przyłącz się do grona fanów na Facebooku (przycisk u dołu strony).


Konkurs świąteczno-noworoczny!

Za oknami coraz więcej śniegu, słupki rtęci w termometrach schodzą coraz niżej, a my już myślimy o przyszłorocznych wakacjach :-) Tak, tak - przygotowania czas zacząć! Nieodłącznym towarzyszem w naszych bałkańskich podróżach powinny być rozmówki, dzięki którym porozumiemy się z każdym w kraju naszych wakacji. A jeśli takie rozmówki zawierają także przewodnik po kraju naszych wakacji, to nic więcej nam nie potrzeba - czas myśleć o przyszłorocznych wojażach :-) Nagrody w naszym konkursie funduje BERLITZ, wydawca "Rozmówek z przewodnikiem".

Oferta wydawnictwa Berlitz

Tym razem do rozlosowania mamy trzy zestawy (chorwackie + greckie + tureckie) rozmówek z przewodnikami!

BERLITZ rozmówki chorwackie z przewodnikiem BERLITZ rozmówki greckie z przewodnikiem BERLITZ rozmówki tureckie z przewodnikiem

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy odpowiedzieć na jedno pytanie:

W jakim filmie wykorzystano utwór Đurđevdan, z repertuaru Bijelo Dugme?

Odpowiedzi należy przesyłać za pomocą naszego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: mojebalkany@wp.pl z dopiskiem "Konkurs świąteczno-noworoczny" w temacie wiadomości. Termin na przesyłanie odpowiedzi upływa 08.01.2012r. Losowanie nagród odbędzie się w drugim tygodniu stycznia.

Dane osób zgłaszających się do konkursu zostaną wykorzystane wyłącznie do celów realizacji konkursu: losowania oraz wysyłki nagród (nie będą wykorzystywane do wysyłania niezamówionej korespondencji, nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom, nie będą przechowywane w żadnej bazie danych).

Polecamy: bałkańskie rytmy! podróżuj bezpiecznie! Gdzie pojechać na Bałkany? Bośnia i Hercegowina Chorwacja