moje BAŁKANY

Konkurs zakończony.

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: ZAKOPANE.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosowaliśmy zwycięzcę, który otrzymuje dwuosobowe zaproszenie na szczeciński koncert zespołu DIKANDA!

Zwycięzcą jest: Angelika Ożóg (która z przyczyn niezależnych nie mogła skorzystać z zaproszenia), w drugim losowaniu szczęście miał: Maciej Kaczmarski.

Potwierdzenie wygranej oraz sposób odbioru nagrody zostanie wysłany mailem.


Dikanda - konkurs !!!

Za oknami śnieg, słupki rtęci w termometrach schodzą ponizej zera... długo wyczekiwanej wiosny, ani widu, ani słychu. A tymczasem do trasy koncertowej przygotowuje się zespół Dikanda.

Dikanda - koncert.

W naszym konkursie mamy dla Was do rozlosowania dwuosobowe zaproszenie na ich szczeciński koncert, który odbędzie się 10 kwietnia w Teatrze Kana (Plac św. Piotra i Pawła 4/5) o godz. 20:00.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy odpowiedzieć na jedno pytanie:

W jakim mieście nagrano koncert, zamieszczony na najnowszym DVD zespołu Dikanda?

Odpowiedzi należy przesyłać za pomocą naszego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: mojebalkany@wp.pl z dopiskiem "Konkurs DIKANDA" w temacie wiadomości. Termin na przesyłanie odpowiedzi upływa 07.04.2013 r. Losowanie nagród oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 08.04.2013 r.

Dane osób zgłaszających się do konkursu zostaną wykorzystane wyłącznie do celów realizacji konkursu: losowania oraz wysyłki nagród (nie będą wykorzystywane do wysyłania niezamówionej korespondencji, nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom, nie będą przechowywane w żadnej bazie danych).









Polecamy: bałkańskie rytmy! podróżuj bezpiecznie! Gdzie pojechać na Bałkany? Bośnia i Hercegowina Chorwacja