moje BAŁKANY

Konkurs zakończony.

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: SARAJEWO.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosowaliśmy zwycięzców, którzy otrzymują
DWUOSOBOWE KARNETY NA WSZYSTKIE SEANSE Przeglądu Bałkańskiego w Kinie Alchemia:

Natalia Stępniak
Mateusz Drzewicz
Ewelina Chilińska

Potwierdzenie wygranej oraz sposób odbioru nagrody zostaną wysłane mailem.

Dla zwycięzców: GRATULACJE!
Dla pozostałych uczestników: PODZIĘKOWANIA za udział w konkursie :-)
Dla wszystkich: zaproszenie do odwiedzania stron mojeBALKANY.pl oraz udziału w kolejnych konkursach. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach (zwykle raz w miesiącu) zapisz się na bałkański newsletter lub przyłącz się do grona fanów na Facebooku (przycisk u dołu strony).


Fundacja Filmowa Warszawa jest organizacją pozarządową, której misją jest promocja i upowszechnianie kultury filmowej oraz sztuk audiowizualnych. Fundacja organizuje przeglądy kinematografii europejskiej i światowej oraz imprezy filmowe i spotkania autorskie; FFW dba, aby repertuar był zawsze na najwyższym poziomie: prezentuje kino artystyczne i ambitne, skierowane do publiczności zaangażowanej w życie kulturalne, a także do wszystkich pasjonatów kina. Najbliższym przedsięwzięciem Fundacji jest Przegląd Bałkański, stąd FFW sponsoruje nagrody w naszym konkursie filmowym.

Do rozlosowania mamy trzy dwuosobowe karnety na wszystkie projekcje!

moje BAŁKANY

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy odpowiedzieć na jedno pytanie:

W jakim mieście urodził się serbski reżyser filmowy, scenarzysta, aktor i muzyk Emir Kusturica?

Odpowiedzi należy przesyłać za pomocą naszego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres: mojebalkany@wp.pl z dopiskiem "Konkurs filmowy" w temacie wiadomości. Termin na przesyłanie odpowiedzi upływa 31.07.2011r. Losowanie nagród i ogłoszenie wyników odbędzie się 01.08.2011.

Dane osób zgłaszających się do konkursu zostaną wykorzystane wyłącznie do celów realizacji konkursu: losowania oraz wysyłki nagród (nie będą wykorzystywane do wysyłania niezamówionej korespondencji, nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom, nie będą przechowywane w żadnej bazie danych).

Polecamy: bałkańskie rytmy! podróżuj bezpiecznie! Gdzie pojechać na Bałkany? Bośnia i Hercegowina Chorwacja